Alfou a omegou této směsi je srovnání zánětů v těle, primárně na sliznici.

Díky ní dáš sbohem virům, bakteriím i plísním, které způsobují výtoky, špinění, kvasinkové infekce a někdy dokonce cysty a myomy. Dále obsažené byliny hydratují tělo, působí proti svědění a pálení, obnovují zdravou slizniční mikroflóru.Sarra

INTIMNÍ NESNÁZE


"Zaměřme se spolu na ženství. Obejmu tě v tom, chytnu za ruku. Společně, v sesterství, podpořím tě. Neboj.

Dokud budeme (budeš) žít v mužském světě a snažit se plnit jeho hodnoty, nebudeš vnímat a ctít svoji cykličnost, své emoce, dokud nepochopíš, že ženina energie je jiná, že máme jiné nastavení a můžeme si nechat beztrestně pomoci, bude tvé ženství strádat. Tvá životní energie a spokojenost. Ovšem jeho přijetím se mohou vyřešit příčiny :).

Buď k sobě laskavá a dovol si být slabá, dovol si být bezbraná, otevřená, šílená, emotivní i zranitelná. Pusť tu mužskou sílu a přenech ji mužům. Křič, tancuj, plakej, směj se, blázni, skákej, blábol, třes se, vzlykej, vřískej, dupej, zpívej, mlať do polštářě, odpočívej, tleskej... prostě pusť ty potlačené a zablokovanné emoce, křivdy. Máš na to času kolik chceš. Kolik chceš ty, ne druzí, co na tebe od holčičky tlačili, aby sis pospíšila, nevyjadřovala se a byla hodná holka a potlačila každý náznak emocí (protože jim to nebylo příjemné, ne že to je zle na tobě, chápej, všechny emoce k nám patří a nejsi s nimi míň hodna lásky).

Spoj se s životem. Věř. Nech jej plynout, bez tlaku a lpění, v tom najdeš ty pravé poklady. Ochráním tě při tvé transformaci. Buď královnou svého života. Jsi skvělá a dokonalá přesně jaká jsi teď.

VĚŘ V ŽIVOT."

- Sarra


OCHRANA, PLYNUTÍ, ŽENSKOST

CO OBSAHUJE?

řebříček širokospektrálně působí na viry, bakterie a plísně, obnovuje slizniční mikroflóru a doplňkově posiluje močové cesty

levandule zabraňuje suchosti sliznice a srovnává suchost vzniklou působením zánětů (primárně plísní), protizánětlivá

řepík zabraňuje vysychání tkání, tlumí svědění a pálení, harmonizuje a posiluje celou směs

fenykl hydratuje a harmonizuje celou směs

tužebník silný protizánětlivý efekt, tlumí pálení a svědění