Tato napářka se primárně zaměřuje na likvidaci původce endometriózy (většinově HPV, papillomavirus) a také na související plísně a kvasinky (často se pojí s HPV). Stejně tak napomáhá hojení děložní  sliznice a jejímu návratu do původní struktury.

Obsažené byliny zabraňují vysychání, svědění a napomáhají čistit cévy.Lilith

ENDOMETRIÓZA


"Změna. To je, čím jsem. Změna spolu s přijetím.

Probuď se se mnou.

Křivdy, ublížení, potlačování sebe sama, zraňování od ostatních, nejen mužů, ale i od žen, často těch nejbližších, těch co měly být tvoje podpora v tomto světě. Zadržování bezpráví na tvé osobě i promítání strachů a bolestí ostatních do tvé osoby, do tvého těla.

Jsem Lilith. Lidé mě vnímají jako zkázu, vnímají mě jako zlo. Ve skutečnosti jsem tu jako průvodce a inspirace. Inspirace pro ty, které zapomněly na to, jaké je to být v síle. Uvěřily okolí a opustily svůj vnitřní svět. Vem si ze mne inspiraci, co se ti líbí. Neboj se. Všechny v sobě máme kus mě. Je to zastání se sebe, jsou to zdravé hranice, je to DIVOKOST, je to SPOJENÍ SE SEBOU, se sebou samotnou, se svým nitrem, se svoji pravdou, se svou temnotou. Podporuju tě v tvé autentičnosti, sebevyjádření, podporuju tě v tom, co v ženách bylo celé roky potlačováno.

Přijmi se mnou své strachy, slzy, svou zranitelnost. Spojme se společně s přírodou, ženskostí. Probuďmě společně tvoji lásku k sobě, něhu, odvahu, vnitřní svobodu, nezávislost, divokost, přirozenost, péči o sebe a podpořme tvé příjmání. Vše, co v tobě už dávno je.

NEJSI SAMA." - L.


SÍLA, ODVAHA, LÁSKA, NAPOJENÍ NA SEBE, PROBOUZENÍ ŽENSKOSTI, NESPOUTANOST.


CO OBSAHUJE?

dubová kůra působí na HPV i plísně, dále reguluje svědění a vysychání pokožky

šalvej primárně zajišťuje likvidaci virů a patogenních bakterií, specificky se zaměřuje na papillomavirus

echinacea udržuje zdravou slizniční mikroflóru a imunitu, tlumí protilátky, které ničí děložní výstelku

růže přináší zprůchodnění cév v oblastech s endometriózou, tím pomáhá hojení a regeneraci

šípek zprůchodňuje stagnace, čistí cévy, napomáhá slizniční imunitě a léčení zánětu