Pokud chceš podpořit svoji plodnost, anebo vyživit tělo po porodu, tato směs je pro tebe.

Stejně tak, pokud se cítíš přehlcená a vyčerpaná, dokáže uvolnit tebe i tvoje pánevní dno. Zregenerovat a dovyživit unavené tělo.

Obsažené bylinky dokáží plnohodnotně připravit celé tělo na těhotenství a stejně tak ho po něm. Velmi podporuje regeneraci sliznic a jejich zatažení po porodu, obnovuje zdravou mikroflóru (sliznice i střeva). Pomáhá tvorbě mateřského mléka.Amali

VÝŽIVA & REGENERACE


"Stojím nohama pevně na zemi, jsem s ní ve spojení. Jsem pevná sama v sobě a cítím v nitru nekonečný klid. Na život i jeho situace, na lidi, které mi pošle do života, do mého prostoru, reaguji s láskou, v otevřeností a sebejistě. Vím, kdo jsem a vím, co skrze mě přináším světu. Nebojím se vlastní autenticity, zářím, když ji projevuji a dávám do slov, i když ji mám jen v sobě. Jsem svá. Jsem naprosto naplněna a lidem okolo mě přináším do života pokoj a stabilitu. Jsem hojnost. Jsem podporující a přející. Mám své hranice.

Jmenuji se Amali, Amálka. Vím, že jsem milovaná. Jsem neotřesitelná, pokorná, cítím vděk, miluju matku zemi, skládám poklonu všemu, co přináší a s jakou neutuchající láskyplností to dělá. Jsem si jistá sama sebou. Umím odpočívat, umím tvořit. Umím přijímat i dávat. Umím poslouchat a nebojím se říct svůj pohled. Jsem hluboce propojena se svým srdcem. Rodina, vztahy, tradice, příroda, spolupráce, pokora... tím vším jsem. Znám své silné i slabé stránky a umím s nimi pracovat. Vnímám své tělo a miluji jej, vím, že je zázrakem a darem. Uctívám samu sebe.

Pokud se cítíš prázdná, nevyživená, že jen dáváš, staráš se hlavně o druhé, jsi unavená a vyčerpaná, nemáš pro sebe dost prostoru, pak jsem tu pro tebe, ženo. Doprovodím tě na tvé cestě a budu ti důvěrnicí, ke které se můžeš kdykoli obrátit. Příjmy ode mě pozvání do tvého nitra, srdce, zdroje."

- S láskou, Am.


KLID, SEBELÁSKA, HLUBOKÝ MÍR, (SEBE)JISTOTA

CO OBSAHUJE?

ostružina zajišťuje regeneraci a hojení, specificky pomáhá na mikroflóru sliznice a střeva

malina regenerační a hojivá, hlouběji pomáhá uvolňivat křeče a balancovat hormony

anýz hydratuje a harmonizuje celou směs

fenykl dorovnává celou směs a podporuje laktaci

pískavice výživná bylina, působí na křeče a regeneruje sliznici