Ženšen pravý

Ženšen pravý (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny žen-šenu pravého pro duševní a fyzický výkon, přirozenou obranyschopnost a sexuální zdraví. Patří mezi adaptogeny. Tinctura Panacis radix. Tincture Ginseng root. T1/K1

Žen-šen pravý neboli všehoj léčivý (Ren shen) (Panax ginseng,čeleď aralkovité - Araliaceae, SK: Všehoj ázijský, CH: REN SHEN (SHENG SHAI).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres. Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná. Erekce. Antioxidant. Bdělost. Únava. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Vitalita. Sexuální zdraví. Kognitivní funkce. Krevní oběh. Paměť. Slabost – vyčerpání. Normální hladina glukózy v krvi. Kognitivní a duševní výkonnost. Antioxidant. Imunitní systém. Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, propylenglykol, léčivá rostlina žen-šen pravý.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doporučená denní dávka: 2x denně 20 kapek. Maximální bezpečná denní dávka: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kontraindikace: vysoký krevní tlak

500,00 Kč
cena včetně DPH