Svízel

Svízel syřišťový (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny svízele syřišťového. Tinctura Galii herba. Tincture Lady´s bedstraw herb.

Svízel syřišťový (Galium verum, čeleď mořenovité (Rubiaceae), SK: Lipkavec pravý) je ledvinovou bylinou. Pomáhá při zvýšeném zadržování vody v organismu (diuretikum).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost jater a žlučových cest. Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina svízel syřišťový.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 15 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

350,00 Kč
cena včetně DPH