Schizandra

Schizandra (klanopraška) (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z plodu léčivé rostliny klanoprašky čínské (schizandry) pro normální funkce jater a normální trávení. Adaptogeny - při únavě. Tinctura Schisandrae fructus. Tincture Schisandra fruit. T2/K-

Schizandra (klanopraška, magnolka) čínská (Schisandra chinensis, čeleď klanopraškovité (magnolkovité) - Schisandraceae (Magnoliaceae), SK: Schizandra čínská, CH: WU WEI ZI BEI)je liánovitá rostlina původem z Číny. Adaptogen při únavě. Klanopraška napomáhá játrům v činnosti svojí schopností snižovat oxidaci jaterních lipidů. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Zlepšuje noční vidění.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Adaptogen - stres. Antioxidant. Normální trávení a funkce jater, pročištění. Normální funkce dýchacího systému. Tonikum - podpora mentální pohody.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina klanopraška čínská.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doporučená denní dávka: 2x denně 10 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Interakce: rostlina zvyšuje účinnost barbiturátů.

Kontraindikace: elepsie, vysoký krevní tlak a velmi vysoký tep

350,00 Kč
cena včetně DPH