Papája

Papája (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z listu léčivé rostliny papáje obecné (melounové) pro odbourávání tuku a normální trávení. Tinctura Caricae folium. Tincture Papaya leaf.

Papája obecná (melounová) (Carica papaya, čeleď papájovité - Caricaceae, SK: papája melónová (obyčajná)). Latex obsažený v rostlině obsahuje proteolytické enzymy rozkládající bílkoviny - zejména papain a chymopapain. Enzymy jsou obsažený v pletivu celé rostliny, tedy i v listu, ze kterého je vyroben náš přípravek. Enzym papain podporuje trávení a přispívá k odbourávání tělesného tuku.

Zdravotní tvrzení schválené EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Odbourávání tuku. Normální trávení.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina papája obecná.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 2x denně 10 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

350,00 Kč
cena včetně DPH