Mentální odolnost

Mentální odolnost (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro podporu těla a nervového systému v období stresové zátěže a tím způsobené náchylnosti na úzkostné nebo panické stavy. Oproti tinktuře "adrenální únava", která je spíše vyživující a posilující pro stresem vyčerpané tělo, je tato receptura spíše silně uklidňující. Obě se však dají kombinovat.

Stres je nadměrné duševní napětí, které má vliv na nervový systém. Způsobuje produkci stresových hormonů. Stres může být příčinou úzkosti, deprese, či se může stát příčinou široké škály psychosomatických onemocnění.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - lékořice uralská (Glycyrrhiza uralensis), jinan dvoulaločný list (Ginkgo biloba), rozchodnice růžová (Rhodiola rosea), heřmánek pravý (Chamomilla recutita) hořec žlutý (Gentiana lutea).

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 2-3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

550,00 Kč
cena včetně DPH