Maral

Maral (leuzea - parcha saflorová) (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z kořenů léčivé rostliny maralího kořene pro správné funkce imunitního systému, pro mentální zdraví a normální stav kardiovaskulární soustavy. Patří mezi adaptogeny. Imunostimulátor. Tonikum. Tinctura Leuzeae radix. Tincture Maral root.

Leuzea saflorová (maralí kořen, parcha) (Leuzea carthamoides syn. Rhaponticum carthamoides syn. Stemmacantha carthamoides, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae, SK: Leuzea šuštivá) je původem ze Sibiře.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Imunita. Osvěžení těla. Mentální zdraví. Normální stav kardiovaskulární soustavy.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina leuzea saflorová.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doporučená denní dávka: 2x denně 10 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

350,00 Kč
cena včetně DPH