Kozinec blanitý

Kozinec blanitý (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny kozince blanitého pro přirozenou obranyschopnost organismu pomocí aktivace imunitního systému. Zlepšuje pohyblivost spermií. Patří mezi adaptogeny. Tinctura Astragali radix. Tincture Astragalus root.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus, čeleď bobovité - Fabaceae, SK: Kozinec blanitý, CH: HUANG QI). Velmi významným způsobem ovlivňuje funkce imunitního systému a je vhodný mj. i u pacientů oslabených ozařováním a chemoterapií (kozinec je imunostimulátor). Můžeme jej využít při napadení mikroorganismy. Je velmi dobrým antioxidantem. Dále ovlivňuje cukrovku i vysoký krevní tlak. Je i dobrým adaptogenem. V neposlední řadě působí jako afrodisiakum a zároveň kladně ovlivňuje pohyblivost spermií.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální činnost cévní soustavy. Adaptogen – odolnost. Antioxidant. Krevní tlak. Normální hladina cukru v krvi. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cirkulace - udržení normálního krevního tlaku. Normální činnost ledvin a močového měchýře. Vylučování. Pohyblivost kloubů. (Před) menstruační a menopauzální komfort. Přirozená obranyschopnost – odolnost. Pohyblivost spermií.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina kozinec blanitý. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doporučená denní dávka: 2x denně 10 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

350,00 Kč
cena včetně DPH