Korálovec ježatý

Korálovec ježatý (Hericium) (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z plodnice funkční (vitální) houby korálovce ježatého. Imunomodulátor. Tinctura Hericii sporocarp. Tincture Lion´s mane sporocarp.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus, SK: Koralovec ježovitý) ovlivňuje imunitu, jícen, žaludek, tlusté střevo a neurologické potíže. Více: Pavel Valíček - Houby a jejich léčivé účinky (str. 48 - 50), Socha, Vít - Houby z Boží lékárny (str. 232 - 235).

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, funkční (vitální) houba korálovec ježatý.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doporučená denní dávka: 2x denně 10 kapek do vody či čaje. Výrobek není z důvodu obsahu alkoholu vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

350,00 Kč
cena včetně DPH