Klidný spánek

Klidný spánek (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro zkvalitnění spánku a regenerace těla, ale také pro celkové uklidnění těla a úlevu od stresu. Dá se kombinovat spolu s tinkturou "mentální odolnost" a "adrenální únava".

Stres je nadměrné duševní napětí, které má vliv na nervový systém. Způsobuje produkci stresových hormonů. Stres může být příčinou úzkosti, deprese, či se může stát příčinou široké škály psychosomatických onemocnění.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - černý bez plod (Sambucus nigra), jitrocel větší (Plantago major), růže stolistá květ (Rosa centifolia), růže šípková plod (Rosa canina) .

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 2x denně 10 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

550,00 Kč
cena včetně DPH