Jinan

Jinan (ginkgo) (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z listu léčivé rostliny jinanu dvojlaločného pro správnou funkci oběhového systému a pro normální činnost mozku. Tinctura Ginkgo folium. Tincture Ginkgo leaf. T2/K5

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, čeleďjinanovité - Ginkgoaceae, SK: Ginko dvojlaločné). Zmínky o jinanu jakožto léku se objevují již ve starých spisech tradiční čínské medicíny. I ajurvédská medicína považuje jinan za lék na dlouhověkost. Obsahuje kyselinu olejovou, linolovou, palmitou, stearovou, myristovou, aminokyseliny, mono a polysacharidy, fenoly, fenolické kyseliny atd.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Antioxidant. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina jinan dvoulaločný.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 10 kapek 2x denně. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Kontraindikace: neužívat současně s léky na ředění krve (antikoagulanty jako je kyselina acetylsalicylová, s lékem warfarin apod.).

350,00 Kč
cena včetně DPH