B17 meruňková jádra

B17 meruňková jádra (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný extrakt z jader léčivé rostliny meruňky obecné. Tinctura Armeniacae semen - amygdalin. Tincture Armeniaca seed - amygdalin.

Meruňka obecná (Armeniaca vulgaris, čeleďrůžovité – Rosaceae, SK: Marhuľa obyčajná). Obsahuje ve svých jádrech přírodní glykosid amygdalin (nesprávně vitamin B 17), u kterého se předpokládá antionko působení. 

Tinktura je vyrobena z olejnatých semen. Tento olej je v tinktuře rozptýlen ve formě emulze. Tento stav je normální a v žádném případě není na závadu. Bylo by samozřejmě možné pomocí emulgátoru olej se zbytkem tinktury spojit, ale nechceme používat žádnou přídatnou látku!

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, propylenglykol, léčivá rostlina meruňka obecná.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Doporučená denní dávka: 3x denně 5 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

350,00 Kč
cena včetně DPH