Andělika čínská

Andělika čínská (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky čínské pro normální činnost urogenitálního systému žen a pro normální stav kloubů a chrupavek. Tinctura Angelicae radix. Tincture Dong quai root.

Andělika (angelika) čínská syn. děhel čínský (Angelica chinensis syn. A. polymorpha, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Angelika čínska, CH: DANG GUI WEI) je ženská léčivá rostlina. Obsahuje fytoestrogeny. Zlepšuje PMS, vhodná při klimakteriu, menopauze, osteoporóze. Obsahem hořčin působí na zažívání, trávení a nechutenství. Dále se bylina používá pro posílení krevního oběhu, při zácpě, ovlivňuje anemii a vysoký krevní tlak. Díky obsahu fytoestrogenů harmonizuje menstruační proces, předchází rozvoji osteoporózy, jejíž zvýšený výskyt bývá spojován s menopauzou. Zmírňuje klimakterické příznaky, mj. zabraňuje vysoušení poševní sliznice. Používá se také pro posílení krevního oběhu, při vysokém krevním tlaku. Imunostimulátor.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Osvěžení těla. Normální stav kloubů a chrupavek – metabolismus. Normální činnost urogenitálního systému žen. Normální funkce krevního systému - transport kyslíku. Antioxidant.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, monopropylenglykol, léčivá rostlina andělika čínská. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 2x denně 10 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. 

Kontraindikace:  Nekombinujte s puškvorcem, zázvorem a mořskými řasami. 

350,00 Kč
cena včetně DPH