Adrenální únava

Adrenální únava (bylinná tinktura - CityShaman). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro podporu těla a nadledvinek v období stresové zátěže a tím způsobené dlouhodobé únavy a vyčerpání. Oproti tinktuře "mentální odolnost", která je spíše silně zklidňující, je tato receptura spíše "výživná" a "posilující" pro dlouhodobě vyčerpané tělo stresem. Obě se však dají kombinovat.

Stres je nadměrné duševní napětí, které má vliv na nervový systém. Způsobuje produkci stresových hormonů. Stres může být příčinou úzkosti, deprese, či se může stát příčinou široké škály psychosomatických onemocnění.  

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - klanopraška čínská plod (Schisandra chinensis), růže stolistá květ (Rosa centifolia), růže šípková plod (Rosa canina), třapatka nachová kořen (Echinacea purpurea) a borůvka černá plod (Vaccinium myrtillus).

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině. Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 2-3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

550,00 Kč
cena včetně DPH